KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11266375
nr 1126 6375
Etsning
Erik Ekroth (1883-1954), Riddarhuset, signerad, motivet: 39x27
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 18:50:30
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr